HOŞGELDİNİZ

Kuantum olasılıklar sahasının mucizevi dünyasına hoşgeldiniz.

Şu an bu sayfada geziniyorsanız ve bu yazıyı okuyorsanız çoğunluğun yapmadığı bir şeyi yaptığınız için kendinizi kutlayabilirsiniz. Hayatta hiçbir şey tesadüf değil.
 
Burada bulunuyorsanız sorularınıza yanıt bulmak, en iyi versiyonunuza ulaşmak, kendinize yakınlaşmak ve değişim için ilk adımı atmışsınız demektir. Farkında olsak da olmasak da her an duygularımızla, düşüncelerimizle ve tercihlerimizle geleceğimizi şekillendiriyoruz.
 
Hayatın akışından memnun değilseniz, bunu değiştirebilecek gücün sadece sizde olduğunu da hatırlayabilirsiniz. İdeal hayat sanıldığı gibi sadece dış koşulların iyileşmesi ile sağlanan bir durum değil.
 
Farkında olmadığımız bir şeyi kabul edemez, kabul etmediğimiz bir şeyi değiştiremeyiz. Koçluk programı farkında olma, harekete geçme, içsel potansiyelimizi nasıl en üst düzeyde kullanabileceğimizi öğrenme ve en temelde, kendini derinden sevme sanatını hayata geçirmektir.
 
Kim olursak olalım, hangi meslek grubundan olursak olalım, her insan yaşamını iyileştirmek adına ihtiyaç duyduğu tüm içsel kaynaklara sahiptir. Mutluluk zihinde başlar. Sağlıklı bir zihin modeline sahip insan mutluluğu içsel olarak yaratma becerisine de sahiptir.
 
Değişim için daha fazla olumsuz deneyimleri yaşamaya gerek var mı?
Değişim için neden yeni bir yılı bekleyelim ki? Yeni kararlar almak ya da hedeflerimizi belirlemek için bir yılın sonunu, yeni bir yılın başını  beklemeye gerek var mı?
 
Bu yazıyı okuyarak attığınız ilk adımın ardından; daha mutlu, doyumlu ve huzurlu bir hayatı seçme şansınız var.
Hayat "şimdi"de akıyor. Şu an, bulunduğunuz yerde ve zamanda; tercihlerinizle geleceğinizi inşaa ettiğiniz, yol ayrımında.
 
C. Marley’in dediği gibi; "Tek bir başarı vardır, hayatını kendi yolunca yaşayabilmek.
Her an seçme şansınız var. 
 
Gelin içsel kaynaklarınızı ortaya çıkaracak ve sizi hayallerinize taşıyacak bu keyifli yolculuğa beraber çıkalım. 
Bu deneyime katılın, çünkü bunu hak ediyorsunuz.
Sevgiyle

KOÇLUK MESLEK OLARAK KABUL EDİLDİ
 
MYK(Mesleki Yeterlilik Kurumu) Yönetim kurulu tarafından 22/5/2013 tarihli ve 2013/41 sayılı karar ile Koçluk mesleği onaylandı. Koçluk ulusal meslek standardında meslek olarak kabulü ve resmileşmesi ise 29 Haziran 2013 tarih ve 28692 sayı ile resmi gazetede yayımlanarak gerçekleşti. Böylece ülkemizde de tıpkı yurt dışında olduğu gibi Koçluğun meslek olarak tanımlanması ve resmileşmesi sağlandı.

İnternational Coaching Federation (ICF) tarafından 2009 yılında yapılan araştırmaya göre, bireysel koçluğun yatırım olarak geri dönüşü (ROI) %68, kurumsal koçluğun ise %86 oranındadır. Koçluk alan bireylerde kendilerine değer verme ve özgüvende önemli ölçüde gelişmeler gözlenmiştir. Koçluk alan bireylerin %83 ü koçluk deneyiminden çok tatmin olduğunu, %96 sı ise yeniden koçluk alacağını belirtmiştir. 
 
UNESCO BİLİNÇATI TELKİN CD TEKNİĞİ RAPORU
unes111

 

 

 

 

Medya ve TV Programları

Dijital Ve Görsel Basın 

Facebook